MANAGER / HANDLOWIEC

INTER-LOG SP. Z O.O.

Pszczyna

INTER-LOG GROUP - FIRMA O UGRUNTOWANEJ POZYCJI RYNKOWEJ ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO MANAGER / HANDLOWIEC

(mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży samochodów, ciągników siodłowych, naczep używanych lub maszyn rolniczych)

ZAPRASZAMY WSZYTSKICH CHĘTNYCH DO NASZEJ FIRMY

Przed nowym praconikiem stawiamy zadania:
1) Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami rynku (negocjacje, ustalanie warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
2) Odpowiedzialność za planowanie sposobów realizacji indywidualnych celów handlowych
3) Nadzór nad realizacją kontraktów
4) Monitorowanie działalności konkurencji
5) Analiza sprzedaży oraz rentowności współpracy z klientami
6) Współpraca z innymi działami

Wymagania:

1) Doświadczenie na podobnym stanowisku, we współpracy
z klientami
2) Silna osobowość oraz wysoki poziom motywacji
3) Znajomość języka obcego mile widziana
4) Znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji
5) Bardzo dobra organizacja pracy
6) Ukierunkowanie na osiąganie celów
7) Zdolności analityczne
8) Komunikatywność
9) Umiejętność pracy w zespole
10) Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.
- Udział w ciekawych projektach
- Miłą atmosferę pracy
- Atrakcyjne Wynagrodzenie

CV wraz z Listem Motywacyjnym proszę o przesyłanie na adres:
praca@inter-log.pl

Kontakt

Tel. 32 211 30 21
Ilość wysłanych formularzy: 1
no image
Następne » Powrót