Specjalista ds. Handlowych

Bilfinger ELWO Sp. z o.o.

Pszczyna

Bilfinger ELWO Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem inżynieryjnym, powstałym w 1924 r. specjalizującym się w doborze, projektowaniu oraz dostawie urządzeń odpylających dla energetyki oraz przemysłu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
Miejsce pracy: Pszczyna

Zakres obowiązków:
• Kompleksowe sporządzanie ofert handlowych,
• utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami i potencjalnymi klientami Spółki,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w zakresie oferowanym przez Spółkę,
• analizowanie rynku działań konkurencji,
• prowadzenie prezentacji oraz negocjacji handlowych,
• tłumaczenie dokumentacji z języka angielskiego na polski i odwrotnie oraz tłumaczenie na spotkaniach,
• monitorowanie i gromadzenie materiałów niezbędnych do realizacji kontraktów zagranicznych,
• uczestnictwo w imprezach targowych,
• współpraca z innymi komórkami, działami Spółki podczas wypełniania swoich obowiązków.

Wymagania:
• Doświadczenia zawodowe związane ze sprzedażą produktów i usług dla energetyki i przemysłu,
• znajomość rynku energetycznego i przemysłowego,
• biegła znajomość języka angielskiego
• znajomość ustawy PZP mile widziana,
• dobra organizacja pracy i komunikatywność,
• samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
• znajomość pakietu MS Office.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Zgłoszenia przyjmuje Dział Kadr i Płac
ul. ks. bp. H. Bednorza 26
43-200 Pszczyna
oraz pocztą elektroniczną
e-mail: info.elwo@bilfinger.com

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image