PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

Bilfinger ELWO Sp. z o.o.

Pszczyna

Bilfinger ELWO Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem inżynieryjnym, powstałym w 1924 r. specjalizującym się w doborze, projektowaniu oraz dostawie urządzeń odpylających dla energetyki oraz przemysłu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Pszczyna

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie akcji ofertowych na zakup towarów, wyrobów i usług;
- tworzenie umów i zamówień;
- zamawianie towarów, wyrobów i usług, prowadzenie kontroli realizacji dostaw zgodnie z zamówieniami/umowami;
- prowadzenie oceny dostawców;
- analiza rynku w poszukiwaniu nowych dostawców;
- prowadzenie sprawozdawczości z zakresu zakupów.

Wymagania:
- zaangażowanie i rzetelność w wypełnianiu obowiązków;
- znajomość obsługi komputera oraz podstawowego pakietu MS Office;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:
- doświadczenie w realizacji zakupów;
- znajomość obsługi programów ERP (SyKOF).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 22.09.2017r.

Zgłoszenia przyjmuje Dział Kadr i Płac
ul. ks. bp. H. Bednorza 26A
43-200 Pszczyna
i/lub pocztą elektroniczną
e-mail: info.elwo@bilfinger.com

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 7
no image