Pracownik montażu - dwie zmiany - budownictwo modułowe

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Goczałkowice-Zdrój

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Location: Pszczyna (śląskie)

Employment form: Pełny etat
Opis stanowiska:

- proste prace montażowe (składanie elementów, wykończenia wnętrz - budownictwo modułowe).

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
- bezproblemowy dojazd do miejsca pracy,
- mile widziane doświadczenie w obszarze prac wykończeniowych,
- motywacja i chęć do pracy.
Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w systemie dwuzmianowym od zaraz.

Nie wymagamy doświadczenia w pracy.

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image
Następne » Powrót