Specjalista ds. logistyki

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Miejsce Pracy: Bielsko-Biała

Stanowisko: Specjalista ds. logistyki

Opis stanowiska:
- analiza wpływających zamówień,
- nadzór nad prawidłową kompletacją spływających zamówień,
- ewidencja obrotu magazynowego towarów handlowych oraz bieżąca aktualizacja systemu CRM,
- organizowanie transportów przychodzących i wychodzących,
- monitorowanie i analiza poziomu zapasów,
- optymalizacja procesów logistycznych,
- tworzenie dokumentacji logistycznej,
- prowadzenie rozliczeń z dostawcami,
- analiza reklamacji dostaw - ustalenie przyczyn, podejmowanie działań korygujących,
- nadzorowanie spełniania wymagań w zakresie realizowania zleceń przez operatora logistycznego,
- rejestracja i analiza działań w systemach informatycznych używanych w procesie.

Doświadczenie:
- doświadczenie w organizowaniu procesów logistycznych- dystrybucji do klienta detalicznego,
- umiejętność analizy i raportowania,
- bardzo dobra znajomość Ms Excel,
- znajomość zasad i tematyki transportu- doświadczenie we współpracy z operatorami logistycznymi,
- umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji,
-doświadczenia/chęci do organizacji procesów logistycznych od początku ich powstawania.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne zatrudnienie,
- rozwoj zawodowy.

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image