Specjalista ds. zaopatrzenia i zakupów

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Pszczyna

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.
Stanowisko: Specjalista ds. zaopatrzenia i zakupów
Miejsce pracy: Pszczyna i okolice

Zakres obowiązków:
- analiza krajowych rynków zaopatrzenia materiałowego,
- aktywne poszukiwanie dostawców surowców wg przyjętej polityki zarządzania jakością i zabezpieczenia zasobów materiałowych na odpowiednim poziomie,
- prowadzenie szczegółowej dokumentacji i aktualnej bazy dostawców,
- prowadzenie negocjacji dotyczących cen,
- dbanie o dobry wizerunek firmy,
- prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień oraz analiza realizacji,
- planowanie oraz weryfikacja dostaw, kontrola jakościowa,
- raportowanie bieżących działań oraz informacji rynkowych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
- mile widziany znajomość języka niemieckiego,
- czynne prawo jazdy,
- wykształcenie techniczne,
- umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematu budowy, obliczanie potrzebnego materiału,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność prowadzenia negocjacji,
- samodzielność w działaniu, umiejętność realizowania kilku projektów jednocześnie.

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne warunki wynagradzania,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- samodzielne stanowisko.

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image