Samodzielny specjalista ds. kadr, płac

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Stanowisko: Samodzielny specjalista ds. kadr, płac

Do naszego zespołu poszukujemy nowej osoby.

Zakres zadań:
- pełna obsługa kadrowa i płacowa osób zatrudnionych na podstawie umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
- sporządzanie raportów i zestawień płacowych,
- sporządzanie cyklicznych raportów do GUS
- sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej do ZUS, US, PFRON,
- przeprowadzanie szkoleń BHP dla pracowników firm zewnetrznych
- monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac,
- wykształcenie średnie kierunkowe
- uprawnienia do prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników umysłowych i produkcyjnych
- bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, PFRON, ZUS i prawa pracy,
- znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office,
- dobra  znajomość obsługi programu eNova  Kadry i Płace.

Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazną atmosferę pracy w miłym zespole,
-wsparcie w realizacji zadań i celów.

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót