Kontroler jakości

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Tychy

Opis stanowiska:
ZADANIA:
• nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami klienta,
• kontrola jakości komponentów i produktów gotowych,
• zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego,
• wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych,
• współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wymaganego poziomu jakości,
• wsparcie produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących,
• dbanie o 5S na stanowiskach pracy.
• Raportowanie wyników kontroli,
WYMAGANIA:
• wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
• umiejętność obsługi programów MS Office,
• praktyczna umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych,
• doświadczenie w wizualnej ocenie wyrobów,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• mile widziane doświadczenie w branży automotive oraz znajomość ISO 9001:2015
• dokładność i precyzyjność w działaniu, spostrzegawczość,
• umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność,
• umiejętność pracy w zespole,
• nastawienie na realizację celów,
• pewność siebie,
• motywacja do uczenia się i pracy,
OFERUJEMY:
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• odpowiedzialną i ciekawą pracę,
• trzyzmianowy system czasu pracy,
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
• możliwość poznania innowacyjnych rozwiązań i urządzeń,

Kontakt

Tel. 727 555 255
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image
Następne » Powrót