EKSPORT MANAGER

ZAMEL Sp.z o.o.

Pszczyna

ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne zadania:
• kompleksowa obsługa oraz koordynacja procesów związanych z eksportem artykułów branży elektrotechnicznej,
• realizacja założonych planów sprzedażowych,
• przygotowywanie ofert handlowych, ustalanie polityki cenowej, negocjowanie warunków współpracy,
• bieżące monitorowanie sytuacji w branży oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
• budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,
• monitorowanie rynku i aktywności konkurencji.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika),
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w branży elektrotechnicznej poparte sukcesami,
• biegła znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego,
• znajomość specyfiki handlu zagranicznego,
• bardzo dobra znajomość technik sprzedaży,
• zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
• samodzielność i doskonała organizacja pracy.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych efektów pracy,
• ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań,
• korzyści pozapłacowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdjęciem, z dopiskiem EKSPORT MANAGER na adres:

ZAMEL sp. z o.o.
ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna
e-mail: rekrutacja@zamel.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.
ZAMEL sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image