Operator sitodruku

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku : Operator Sitodruku
Miejsce pracy: Bielsko-Biała Wapiennica

Obowiązki:
• nakładanie i ściąganie produktu z maszyn;
• wykładanie, dokładanie i ściąganie farb;
• praca w systemie dwuzmianowym.
Oczekiwania:
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, kontroli jakości,
• dokładność,
• motywacja do pracy.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, koniecznie z dopiskiem "operator sitodruku" bądź kontaktować się telefonicznie 727 555 155.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image
Następne » Powrót