Krojczy/Krojcza

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Czechowice-Dziedzice

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.
Dla naszego klienta poszukujemy nowej osoby na stanowisko: krojczy
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
- wykrawanie elementów materiału według określonych schematów, szkiców, lub szablonów.

Wymagania:
- dogodny dojazd do miejsca pracy,
- wysoko rozwinięte zdolności manualne,
- zaangażowanie i motywacja do pracy,
- doświadczenie w pracy mile widziane.

Oferujemy:
- stałą, pewną pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
- umowę o pracę,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie, która daje możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy koniecznie z dopiskiem- krojczy. Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)
Rodzaj pracy: Pełny etat

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image