Menu

Praca wakacyjna - produkcja części samochodowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn - praca wakacyjna dla kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice południowe

Zadania:
• Montaż podzespołów samochodowych

Nasze wymagania:
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym (za dodatkowym wynagrodzeniem)
• Dyspozycyjność przez okres 3 miesięcy

Oferujemy:
• Możliwość podjęcia pracy na okres wakacyjny
• Wynagrodzenie: stawka godzinowa 13,10zł/h brutto
• Dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym 350zł brutto (+30 zł brutto za każdą przepracowaną niedzielę)
• Stołówka pracownicza oferująca posiłki w atrakcyjnych cenach
• BEZPŁATNE PRZEWOZY DLA PRACOWNIKÓW NA KAŻDĄ ZMIANĘ. Transport jest organizowany z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatora, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcz, Przecieszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic, Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic.
• Firma Valeo znajduje się w bliskiej odległości od stacji PKP Czechowice-Dziedzice Południowe oraz przystanku MZK

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy na okres wakacyjny prześlij swoje CV na adres : biuro.czechowice@adecco.com

Czechowice-Dziedzice
ul. Bestwińska 21
Tel: 32 215-13-50 lub 695-061-280

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
no image
Następne » Powrót