Pracownik produkcyjny

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Tychy

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.
Agencja HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko:
Pracownik produkcyjny-Tychy
Miejsce pracy : Tychy

Obowiązki:
- podawanie poszczególnych elementów do przetwarzania, pakowanie,
- kontrolowanie jakości wytworzonych detali,
- zapewnienie ciągłości produkcji,
- dbałość o porządek na stanowisku pracy,
- realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- zdolności manualne,
- zaangażowanie i samodzielność.

Oferujemy:
- pracę w systemie jednozmianowym,
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, koniecznie z dopiskiem „pracownik produkcyjny - Tychy” bądź kontaktować się telefonicznie 727 555 155.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image