Ustawiacz linii plastrującej

ZM HENRYK KANIA S.A.

Pszczyna

ZM Henryk Kania S.A. z siedzibą w Pszczynie zatrudnią w związku , z wdrażaniem i rozwojem nowych projektów - osobę do pracy na stanowisko:

OPERATOR USTAWIACZ MASZYN

Miejsce pracy: Pszczyna

Wymagania:
• wykształcenie min. zasadnicze, preferowane średnie techniczne w zakresie: mechanik, elektronik, automatyk, mechatronik etc.
• doświadczenie w firmie produkcyjnej minimum 1 rok
• mile widziane doświadczenie w ustawianiu maszyn na rożne warianty produkcyjne
• mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń
• mile widziane uprawnienie do 1kV
• praktyczna znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki
• obsługa komputera i urządzeń pomiarowych
• znajomość rysunku technicznego

Zadania:
• ustawianie maszyn i urządzeń na kolejne warianty produkcyjne
• drobne naprawy, przeglądy i konserwacje
• współpraca Działem Utrzymania Ruchu

Oferujemy:
• interesującą pracę na stanowisku operatora ustawiacza maszyn
• atrakcyjne wynagrodzenie
• opiekę medyczną

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany kontakt w tytule wpisując Operator - ustawiacz maszyn: e-mail: rekrutacja@zmkania.pl.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
no image