Pracownik do prac biurowych z językiem ukraińskim

ZM HENRYK KANIA S.A.

Pszczyna

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce, z przychodami przekraczającymi miliard złotych rocznie. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plastrowane, które wielokrotnie w ciągu roku zdobywają najbardziej prestiżowe nagrody branżowe i konsumenckie.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy zainteresowanych osób na stanowisko:

PRACOWNIK DO PRAC BIUROWYCH ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

Zadania:
- przygotowywanie dokumentów kadrowych dla pracowników w języku ukraińskim;
- przygotowywanie identyfikatorów osobistych oraz ich rejestracja w systemie informatycznym;
- współpraca z medycyną pracy oraz sanepidem w zakresie badań sanitarno - epidemiologicznych
- czynności pomocnicze w przygotowywaniu dokumentów legalizujących pracę cudzoziemców (oświadczenia do PUP, wnioski o wydanie zezwoleń do Urzędu Wojewódzkiego)

Od kandydata oczekujemy:
- wykształcenie co najmniej średnie;
- znajomości języka ukraińskiego,
- mile widziana osoba narodowości ukraińskiej (zapewniamy noclegi)

Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie
CV i listu motywacyjnego na adres:

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
43-200 Pszczyna ul. Korczaka 5
lub e-mail:
rekrutacja@zmkania.pl

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image