PLANISTA PRODUKCJI

GM POLSKA Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Firma GM POLSKA Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:
- planowanie i monitorowanie produkcji w podległym obszarze
- tworzenie harmonogramów produkcyjnych
- sprawdzanie dostępności półfabrykatów do zleceń produkcyjnych
- kontrola, potwierdzanie zamówień od klienta
- monitorowanie i optymalizacja zapasów
- planowanie dostaw i współpraca z dostawcami
- współpraca z innymi działami

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
- dobra znajomość pakietu MS Office
- komunikatywna znajomość j. angielskiego (mile widziana znajomość j. włoskiego)
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność, zaangażowanie w pracę
- umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pełny wymiar etatu
- niezbędne narzędzia pracy
- praca w międzynarodowym środowisku
- premia obecnościowa
- premia za staż pracy
- bonus urlopowy

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji wraz z dopiskiem "PLANISTA PRODUKCJI" na adres:
joanna.mendrek@tecnoplastgroup.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
no image