Specjalista ds. zaopatrzenia

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
- analiza krajowych i zagranicznych rynków zaopatrzenia materiałowego,
- intensywne poszukiwanie nowych dostawców strategicznych surowców kierując się zasadami przyjętej polityki zarządzania jakością i zabezpieczenia zasobów materiałowych na odpowiednim poziomie gwarantującym zachowanie ciągłości produkcji,
- prowadzenie i uaktualnianie bazy istniejących i potencjalnych dostawców
- przeprowadzanie negocjacji cen materiałów i opakowań,
- okresowa kontrola dostawców oraz kształtowanie współpracy z nimi; dbanie o dobry wizerunek firmy w obszarze zewnętrznym,
- realizacja i rozliczanie budżetu zakupów,
- analiza zużycia i zapotrzebowania na materiały: prognozowanie potrzeb działu produkcji i działu sprzedaży,
- planowanie potrzeb materiałowych i opakowań,
- opracowywanie zamówień i ich badanie na każdym etapie realizacji,
- zarządzanie indeksem materiałowym; prowadzenie kartotek materiałowych, standaryzacja materiałów i ich części,
- bieżąca ewidencja danych,
- kontrola obiegu dokumentów magazynowych,
- planowanie dostaw,
- sprawdzenie dostaw - odbiór ilościowy i kontrola jakościowa,
- okresowa kalkulacja kosztu bezpośredniego produktu w oparciu o ceny strategicznych surowców
- kontrolowanie zapasów materiałów i surowców
- prognozowanie zakupów na podstawie analizy danych z systemu i aktualnej sytuacji na rynku
- typowanie towarów nierotacyjnych do zwrotu/przeceny/złomowania
- raportowanie do przełożonego bieżącej działalności, a także istotnych informacji rynkowych.

WYMAGANIA:
- dwuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
- wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo Jazdy kat. B, umiejętność kierowania samochodem osobowym,
- dobra obsługa komputera (MS Office),
- bardzo dobre umiejętności handlowe, negocjacyjne,
- umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie,
- zaangażowanie
- samodzielność,
- koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów,
- konsekwencja i zdecydowanie,
- umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
- wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:
- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne warunki pracy,
- możliwość rozwoju osobistego.

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 1
no image