Specjalista ds. zaopatrzenia

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
? Analiza krajowych i zagranicznych rynków zaopatrzenia materiałowego
? Intensywne poszukiwanie nowych dostawców strategicznych surowców kierując się zasadami przyjętej polityki zarządzania jakością i zabezpieczenia zasobów materiałowych na odpowiednim poziomie gwarantującym zachowanie ciągłości produkcji
? Prowadzenie i uaktualnianie bazy istniejących i potencjalnych dostawców
? Przeprowadzanie negocjacji cen materiałów i opakowań
? Okresowa kontrola dostawców oraz kształtowanie współpracy z nimi; dbanie o dobry wizerunek firmy w obszarze zewnętrznym
? Realizacja i rozliczanie budżetu zakupów
? Analiza zużycia i zapotrzebowania na materiały: prognozowanie potrzeb działu produkcji i działu sprzedaży
? Planowanie potrzeb materiałowych i opakowań
? Opracowywanie zamówień i ich badanie na każdym etapie realizacji
? Zarządzanie indeksem materiałowym; prowadzenie kartotek materiałowych, standaryzacja materiałów i ich części
? Bieżąca ewidencja danych
? Kontrola obiegu dokumentów magazynowych
? Planowanie dostaw
? Sprawdzenie dostaw - odbiór ilościowy i kontrola jakościowa
? Okresowa kalkulacja kosztu bezpośredniego produktu w oparciu o ceny strategicznych surowców
? Kontrolowanie zapasów materiałów i surowców
? Prognozowanie zakupów na podstawie analizy danych z systemu i aktualnej sytuacji na rynku
? Typowanie towarów nierotacyjnych do zwrotu/przeceny/złomowania
? Raportowanie do przełożonego bieżącej działalności, a także istotnych informacji rynkowych
WYMAGANIA:
? 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
? Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe(prosimy o podanie w CV tytułu pracy dyplomowej)
? Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
? Prawo Jazdy kat. B, umiejętność kierowania samochodem osobowym
? Dobra obsługa komputera (MS Office)
? Bardzo dobre umiejętności handlowe, negocjacyjne
? Umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie
? Zaangażowanie
? Samodzielność
? Wysokie zaangażowanie
? Koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów
? Konsekwencja i zdecydowanie
? Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
? Wysoka kultura osobista
FIRMA OFERUJE:
zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
umowę o pracę
atrakcyjne warunki pracy
możliwość rozwoju osobistego

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image