Pracownik produkcji

Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Pszczyna

Wiodący producent podłoża pod uprawę pieczarek poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawną obsługę maszyn i urządzeń.

Obowiązki:
- Obsługa oraz kontrola maszyn i urządzeń w trakcie procesu produkcji
- Kontrola jakości zapakowanego wyrobu gotowego poprzez zachowanie właściwych standardów

Wymagania:
- Gotowość do pracy zmianowej
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Umowę o pracę od początku zatrudnienia
- Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
- Przyjazną atmosferę pracy
- Pracę w gronie osób zaangażowanych

Miejsce pracy: Piasek k. Pszczyny

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, zadzwoń lub przyjdź osobiście!
Jesteś zainteresowany? Wyślij CV na adres: e-mail: rekrutacja@kania.net.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt

Tel. 322114500
Ilość wysłanych formularzy: 2