Pracownik magazynu

nkt cables

Suszec

nkt cables Warszowice Sp. z o.o. znany producent branży kablowej z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i światowym, będący częścią międzynarodowej grupy kapitałowej specjalizującej się w produkcji kabli, przewodów i osprzętu kablowego, poszukuje:

Pracownika magazynu
w zakładzie w Warszowicach koło Żor

Główne zadania:
- przygotowywanie towaru do wysyłki,
- załadunek i rozładunek samochodów,
- transport wózkami widłowymi,
- prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe,
- motywacja do pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka dyspozycyjność ( praca w trzyzmianowym systemie pracy w czterobrygadowej organizacji pracy)
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- bardzo dobrą atmosferę pracy
- benefity gwarantowane Układem Zbiorowym Pracy oraz Funduszem Świadczeń Socjalnych
- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo pod adresem www.nktcables.pl

Prosimy o przesyłanie drogą elektroniczną na adres rekrutacja@nktcables.com zgłoszeń zawierających c.v., list motywacyjny, opatrzonych tytułem ?Pracownik magazynu? i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiedzi na Państwa ewentualne pytania udzielimy pod numerem telefonu 662 229 763. Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Tel. 662 229 763
no image