PRACOWNIK DZIAŁU ADMINISTRACJI

SALUS CONTROLS

Pszczyna

Firma SALUS Controls jest wiodącym producentem regulatorów temperatury oraz innych urządzeń, których nadrzędnym celem jest efektywne sterownie systemami grzewczymi. Przez kilka ostatni lat firma nasza osiągnęła pozycję jednego z liderów w tej kategorii produktów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy w centrali firmy w Kobielicach na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:
Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura.
Wsparcie administracyjne dla działu finansowego.
Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w firmie.
Realizacja zamówień biurowych.
Archiwizacja dokumentacji działów.
Obsługa korespondencji firmowej - poczta, emial.

WYMAGANIA:
Wykształcenie minimum średnie.
Bardzo dobra obsługa komputera i oprogramowania biurowego (np. MS Office, OpenOffice).
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników w pracy.
Zatrudnienie na umowę o pracę.
Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w formacie PDF do dnia 19.01.2017 r. na adres emial :

praca@salus-controls.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy na dokumentach aplikacyjnych o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 26
no image