PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Partner Holding Management Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
Załadunek / rozładunek towaru na magazynie,
Relokacja towaru,
Raportowanie stanów magazynowych,
Proste naprawy serwisowe

Nasze wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
Wykształcenie min. zawodowe.
Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
Samodzielność, zaangażowanie, uczciwość

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Pracę w miłej atmosferze

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: wioletta.mieszczak@partnerholding.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt

Tel. 538-389-632
Ilość wysłanych formularzy: 3
no image
Następne » Powrót