MŁODSZY SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI

GM POLSKA Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Firma GM POLSKA Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:
- nadzór nad systemem jakości oraz procesu
- przygotowywanie dokumentacji jakościowej
- współpraca z działem produkcji w celu ciągłego doskonalenia procesu

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (również w trakcie studiów) lub średnie
- doświadczenia w dziale jakości
- znajomość standardów i narzędzi jakości (5S, ISHIKAWA, PARETO, 5WHY)
- praktyczna znajomość zagadnień: FMEA, Control Plan, PPAP
- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz
- wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne
- komunikatywna znajomość j. angielskiego (mile widziana znajomość j. włoskiego)
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pełny wymiar etatu
- niezbędne narzędzia pracy
- praca w międzynarodowym środowisku

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji wraz z dopiskiem "MŁODSZY SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI CZ-DZ" na adres:
joanna.mendrek@tecnoplastgroup.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image