KIEROWNIK ZESPOŁU MARKETINGU I SPRZEDAŻY

ZEG - ENERGETYKA Sp.z o.o.

Tychy

Firma ZEG-ENERGETYKA Oddział Tychy, jest producentem elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej dla energetyki zawodowej i przemysłowej. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
KIEROWNIK ZESPOŁU MARKETINGU I SPRZEDAŻY.
Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
- prowadzenie i nadzór działań w zakresie sprzedaży i dystrybucji wyrobów oraz marketingu, akwizycji i reklamy;
- koordynacja współpracy pomiędzy działami Marketingu i Sprzedaży, Rozwoju, Produkcji oraz Kontrola Jakości - w zakresie czynności działu;
- pozyskiwanie zamówień i koordynowanie działaniami spółki celem realizacji planów sprzedaży produktów;
- przygotowanie planów i sprawozdawczości w obszarze marketingu i sprzedaży.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, kierunkowe (energetyka, automatyka lub pokrewne), uzupełnione o specjalizację w dziedzinie handlu i marketingu;
- 3 lata doświadczeń w zakresie marketingu i sprzedaży, w tym 1 rok na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym;
- dobra znajomość branży - energetyka i automatyka zabezpieczeń;
- znajomość urządzeń i układów automatyki zabezpieczeń;
- znajomość zagadnień z zakresu obrotu handlowego, przetargów, regulacji branżowych itp.;
- znajomość zagadnień z zakresu marketingu przemysłowego i handlu zagranicznego;
- praktyczne doświadczenie w prowadzeniu akwizycji i współpracy z klientami;
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
- wysokie umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne;
- prawo jazdy, znajomość języków obcych (obowiązkowo angielski).

Oferujemy:
- zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
- warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres:

e-mail: rekrutacja@zeg-energetyka.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZEG ENERGETYKA Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji.
ZEG ENERGETYKA Sp. z o.o.. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image