Specjalista ds. technicznych

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Miejsce pracy: śląskie/ Bielsko Biała

Zadania:
Prowadzenie prac serwisowych i montażowych na zakładzie produkcyjnym
sporządzanie ofert techniczno-handlowych
? realizacja zamówień (zamawianie towaru, negocjacja cen)
? Uczestniczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej
? utrzymywanie kontaktów z klientami
? monitorowanie i analiza kosztów zleceń w systemie informatycznym firmy

Oczekiwania :
? wykształcenie minimum średnie techniczne (np. automatyka przemysłowa, elektrotechnika, mechatronika),
? doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( Jako atut kilkuletnie doświadczenie zawodowe, w służbach utrzymania ruchu elektrycznego)
? znajomość układów sterowania i automatyki przemysłowej
? umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
? aktywne prawo jazdy kat. B
? pełna dyspozycyjność oraz utrzymywanie dyżurów w gotowości do wyjazdów interwencyjnych

Oferujemy:
? Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
? Umowę o pracę
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Niezbędne narzędzia pracy
? Dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: praca@hrsigma.pl, w tytule podając nazwę stanowiska.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
no image