KONSTRUKTOR

Partner Holding Management Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Kaniów
Wymagania:
Znajomość maszyn / urządzeń oraz form i wykrojników w produkcji detali gumowych
Wykształcenie wyższe techniczne
Biegłe czytanie rysunku technicznego
Znajomość programów typu CAD ( AutoCAD, Invertor )
Umiejętność planowania procesu technologicznego
Biegła znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków :
Konstruowanie form / wykrojników / elementów maszyn
Prowadzenie projektów modernizacji i optymalizacji pracy narzędzi / maszyn
Aktywna współpraca z działem produkcyjnym i z technologami
Sporządzanie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
Analiza kosztów
Kontakt z klientem zagranicznym / narzędziowniami
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Samodzielne stanowisko
Przyjazne środowisko pracy
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres mailowy: wioletta.mieszczak@partnerholding.pl
W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: KONSTRUKTOR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Kontakt

Tel. 538-389-632
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image