Operator lini produkcyjnej

Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Pszczyna

Spółka z długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawną obsługę zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Obowiązki:
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- Bieżąca kontrola oraz nadzór maszyn w trakcie procesu produkcji,
- Kontrola jakości zapakowanego wyrobu gotowego poprzez zachowanie właściwych standardów,

Wymagania:
- Gotowość do pracy zmianowej,
- Dyspozycyjność

W zamian oferujemy:
- Umowę o pracę od początku zatrudnienia
- Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do pomocy szkolnych, paczki dla dzieci z okazji Mikołaja, wycieczki dla dzieci, dofinansowanie do biletów do kina, na basen etc.)
- Dobrą atmosferę pracy
- Pracę w gronie osób zaangażowanych

Miejsce pracy: Piasek k. Pszczyny

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o wysłanie CV na adres: e-mail: rekrutacja@kania.net.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ust. z dn. 28.09.1997 O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883)?

Kontakt

Tel. 32 449 31 51
Ilość wysłanych formularzy: 6
no image