Filtry
Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Wędzarz z doświadczeniem lub Pomocnik do przyuczenia

Goczałkowice-Zdrój

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji.  Naszą misją jest zapewnić zdrową żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży.

Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za obsługę specjalistycznych maszyn i urządzeń stosowanych w procesie przetwórstwa wędlin. Poszukujemy zarówno pracowników wykwalifikowanych jak i bez kwalifikacji, którzy chętnie pozyskają profesjonalne umiejętności obsługi komór wędzarniczych, czy suszarni.

Poszukujemy osób do Pszczyny i  Goczałkowic .

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesu obróbki cieplnej zgodnie z obowiązującymi normami: wędzenie, parzenie, pieczenie, suszenie,
  • realizacja zleceń produkcyjnych,
  • ocena wyrobu przed i po obróbce termicznej,
  • kontrolowanie przebiegu cyklu produkcyjnego w komorach wędzarniczo – parzelniczych
  • przyjmowanie wyrobów z produkcji do obróbki termicznej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • chęć zdobycia wyspecjalizowanych umiejętności do obsługi urządzeń do obróbki termicznej
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • książeczka dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy:

  • szkolenia i wdrożenie na stanowisku pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do stawek rynkowych
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • bezpłatne posiłki
  • pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,
  • ubezpieczenie grupowe
  • paczki okolicznościowe
  • dowóz pracowników z wybranych kierunków

Kontakt

Tel. 662057998