Pracownik działu handlowego

ZM HENRYK KANIA S.A.

Pszczyna

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.
W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

OPIS STANOWISKA:

- wsparcie administracyjne działu handlowego w bieżących zadaniach,
- sporządzanie pism, raportów, zestawień,
- obsługa urządzeń biurowych,

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie miłym atutem,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- miła aparycja, wysoka kultura osobista.
- doskonała organizacja czasu, umiejętność pracy pod presją czasu,
- dyspozycyjność, odpowiedzialność, dokładność, sumienność,

OFERUJEMY:

- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę,
- pracę w gronie profesjonalistów,
- odpowiedzialne stanowisko oraz możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń w profesjonalnym otoczeniu biznesowym,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na podany email: rekrutacja@zmkania.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2
no image