Pracownik szwalni - praca od zaraz

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku : szwaczka
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Wapienica

Obowiązki pracownika :
- Szycie apteczek samochodowych

Wymagania :
- Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
- Dyspozycyjność od zaraz
- Ukończone 18 lat
- Zaangażowanie

Oferujemy :
- umowę cywilnoprawną
- po okresie próbnym możliwość podjęcia stałej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- prace w młodym, dynamicznym zespole
- pracę na dwie zmiany

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na wskazany adres e-mail, koniecznie z dopiskiem "szwaczka"
Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image