Operator CNC - TYCHY

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Tychy

Stanowisko : Operator CNC
Miejsce Pracy: Tychy

Opis stanowiska:
- Obsługa maszyny ze sterowaniem CNC
- Kontrola detali pod katem jakościowym
- Nadzór nad prawidłową pracą maszyny
- Drobne naprawy ślusarskie
- Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- Doświadczenie przynajmniej roczne na stanowisku operatora CNC
- Umiejętność odczytania rysunku technicznego
- Zdolności manualne
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy
- Pracę na pełen etat
- Umowę o pracę
- Pewne zatrudnienie w stabilnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres e-mail koniecznie z dopiskiem "Operator CNC"

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Kontakt

Tel. 727-555-255
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image