ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze:
Miejsce pracy: Mazańcowice

Doświadczenie Kandydata:

Minimum 2 lata doświadczenia jako ślusarz narzędziowy
(formy wtryskowe, rozdmuchowe itp),
Umiejętność czytania rysunków technicznych,
Obsługa prostych narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, gwinciarka itp),
Umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn,
Zdolność do rozwiązywania problemów natury technicznej,
Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.

Zakres obowiązków:

Ogół prac ślusarskich niezbędnych przy produkcji form,
Obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych,
Kontrola zgodności produktu z dokumentacją,
Rozwiązywanie pojawiających się problemów natury technicznej,
Wykonywanie podstawowych czynności serwisowych użytkowanych maszyn i urządzeń,
Mile widziane doświadczenie przy obsłudze tokarki konwencjonalnej.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym.

Jak aplikować:
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)?

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image
Następne » Powrót