Konstruktor mechanik

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

STANOWISKO: KONSTRUKTOR Mechanik
MIEJSCE PRACY: CZECHOWICE-DZIEDZICE

OPIS STANOWISKA:
Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej
Wybór i opracowanie technologii dla nowych produktów oraz nadzór nad jej wdrożeniem

PROFIL KANDYDATA:
Osoba kończąca edukację lub absolwent/ka politechniki, o kierunku związanym z mechaniką.
Kandydat/ka z pasją, mogący przedstawić na rozmowie swój najciekawszy projekt
Poziom języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
Cechy osobowościowe: pełna energii, wesoła, ambitna, chętna do nauki i dalszego rozwoju.

OFERUJEMY:
Pracę w oparciu o umowę o pracę zarówno na okresie próbnym jak i docelowo
Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Przyuczenie do zawodu

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@hrsigma.pl. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska: "KONSTRUKTOR MECHANIK".
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)?

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image