mojapraca.pl - Kierowca - Magazynier

Kierowca - Magazynier

Przedsiębiorstwo Handlowe MARINI

Goczałkowice-Zdrój

Centrum Dystrybucji Artykułów Dziecięcych P.H. MARINI to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku hurtowego w zakresie sprzedaży artykułów dziecięcych i niemowlęcych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Kierowca - Magazynier
Miejsce pracy: śląskie, Goczałkowice-Zdrój

Opis stanowiska:
- dostawa towarów do wyznaczonych punktów na terenie kraju i zagranicy (Czechy, Słowacja)
- wsparcie pracowników magazynu w przygotowaniu towaru do wysyłki
- przyjmowanie i kompletowanie zamówień
- udzielanie doradztwa w zakresie oferowanych produktów

Nasze wymagania:
- prawo jazdy kat. B, doświadczenie na samochodach dostawczych
- komunikatywność i dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność, samodzielność i otwartość na nowe wyzwania
- umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem
- wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- pracę w miłym i przyjaznym otoczeniu

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres: praca@marini.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H. Marini Marian Korczyk umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.H. Marini Marian Korczyk z siedzibą w Goczałkowice- Zdrój ul. Spokojna 74
2) kontakt w sprawie ochrony danych osobowych - odo@marini.pl,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,
5) posiada Pani/Pan prawo do wglądu, modyfikacji, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia oraz żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Kontakt

Tel. 602 250 286
Ilość wysłanych formularzy: 4