Kontroler jakości / operator urządzeń

Partner Holding Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kaniów

Opis stanowiska:

- efektywna kontrola jakości wytwarzanych detali zgodnie z obowiązującymi standardami,
- obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP i przepisami prawa,
- obsługa urządzeń pomiarowych,
- raportowanie wyników pracy,
- praca zgodnie z wymaganiami standardów ISO TS 16949,
- udział w wyjaśnianiu przyczyn reklamacji.

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
- doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
- zdolności manualne;
- zaangażowanie i motywacja

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazne środowisko pracy
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: wioletta.mieszczak@partnerholding.pl

W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: Kontroler jakości / operator urządzeń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt

Tel. 538-389-632
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image