pracownik biurowy ,obsługa sprzedaży internetowej oraz hurt

ARTEX

Czechowice-Dziedzice

firma rowerowa handlowo-produkcyjna ARTEX istniejąca od 19 lat poszukuje kandydata do pracy na stanowisku :

pracownik biurowy ,obsługa sprzedaży internetowej oraz hurtowej.

wymagania:
znajomość branży rowerowej
doświadczenie w handlu
bardzo dobrej obsługi komputera
umiejętność wykonywania zdjęć studyjnych oraz obróbka graficzna
umiejętność obsługiwania programów graficznych
doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z handlem i marketingiem
umiejętność negocjacji z klientami
odpowiedzialność
kreatywność
dokładność w wykonywaniu zleceń

obowiązki:
obsługa sprzedaży internetowej
prowadzenie strony oraz sklepu internetowego
tworzenie aukcji internetowych
wykonywanie zdjęć oraz obróbka graficzna

oferujemy:
dobre wynagrodzenie
dodatkową premię uzależnioną od wyników sprzedaży
odpowiednie warunki pracy

CV proszę przesyłać mailem

Kontakt

Tel. 322156641
Ilość wysłanych formularzy: 3
no image