mojapraca.pl - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

VENITA DYSTRYBUCJA EPART

Pszczyna

Hurtownia kosmetyków i chemii gospodarczej
Venita Dystrybucja Epart poszukuje
Przedstawiciela Handlowego:

Opis stanowiska:
- utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- realizacja wyznaczonych celów sprzedaży
- kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku (w handlu)
- znajomość branży kosmetycznej (mile widziane)
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywność
- kreatywność
- gotowość do ciężkiej pracy
- łatwość nawiązywania kontaktów
- miejsce zamieszkania - Pszczyna i okolice

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
- pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- szkolenia produktowe i sprzedażowe
- narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet
- perspektywy rozwoju

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV z dołączonym
numerem telefonu oraz wyrażoną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016 r.poz.922).

Kontakt

Tel. 601-96-26-09
Ilość wysłanych formularzy: 34