Osoba do sprzątania pokoi w hotelu

Hotel Piaskowy ***

Pszczyna

Zatrudnimy Osobę do sprzątania w Hotelu na pełny etat oraz do pracy dorywczej.

Opis stanowiska: sprzątanie pokojów i łazienek hotelowych, ścielenie łóżek zgodnie ze standardem hotelu, sprzątanie korytarzy i toalet, magazynów, restauracji, prace pokrewne.

Wymagania:

- Dokładność, szybkość w wykonywaniu pracy
- Dyspozycyjność
- Dobry stan zdrowia
- brak nałogów

Kandydatkom oferujemy:

- umowę o pracę
- pracę w systemie zmianowym 8 godzinnym
- dni świąteczne ( Wigilia / Wielkanoc ) wolne od pracy

Ilość wakatów: 3

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: kadry@hotelpiaskowy.pl

www.hotelpiaskowy.pl
www.restauracjakameralna.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
Prosimy do dołączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych
Hotel Piaskowy Nr 1 wśród 6 hoteli w lokalizacji Pszczyna w rankingu TripAdvisor

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image